Vladimír Růžička

Ostuda prosákla za hranice. Růžičkovu aféru řeší celá Evropa

Ostuda prosákla za hranice. Růžičkovu aféru řeší celá Evropa
Zdroj: YouTube/ ČTK

Tak a je to tady. Korupční skandál se z českého hokejového rybníčku rozlil do evropských zemí. To, že reprezentační trenér Vladimír Růžička přijal od otce hokejisty Davida Palaščáka 500 tisíc korun, teď řeší celý starý kontinent. Nejaktivnější jsou ve Francii a Německu.

Ve Francii, Německu i na britských ostrovech už média informují o kauze českého reprezentačního trenéra Vladimíra Růžičky. A to je reklama, kterou český hokej před světovým šampionátem fakt nepotřebuje.

Související obsah

Ale není se čemu divit. Trenér národního týmu má být vzorem, ikonou, osobností a tahounem. Když na povrch vypluje takováto špína, zaregistrují to média na celém světě. Obzvláště když se jedná o kapitána olympijských vítězů z Nagana.

Související obsah

Zahraniční média se nebojí slova korupce a vysvětlují, že Růžička převzal 500 tisíc korun od otce hokejisty Davida Palaščáka, který očekával, že jeho potomek bude hrát ve Slavii. Tak se ale nestalo a zhrzený otec vypustil do světa nahrávku ze skryté kamery. Tato nahrávka spustila kolotoč, do kterého se teď postupně zamotal nejen sám Růžička, ale i pan Palaščák. V kauze už dokonce padlo trestní oznámení.

ČTĚTE TAKÉ:

Související obsah


 

Související obsah

Související obsah

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Vladimír Růžička

Důležité Události