Kristýna Kolocová

Kiki už má novou spoluhráčku! Koho si Kolocová vybrala?

Kiki už má novou spoluhráčku! Koho si Kolocová vybrala?
Zdroj: TN.cz/Jakub Deml

Kristýna Kolocová si po rozchodu s Markétou Slukovou už našla novou beachvolejbalovou partnerku. Zatím se sice jedná „jen“ o řešení do konce probíhající sezóny a na domácí klání, nicméně i to je krok dopředu. S kým tedy Kiki dohraje ročník?

Český ženský plážový volejbal zažívá složité období. Nejlepší beachvolejbalový pár Kolocová/Sluková se rozpadl, spolu s ním šly od sebe i Hermannová s Bonnerovou, když první jmenované nabídla spolupráci právě Markéta Sluková společně s koučem Simonem Naushem.


Obě dvě volejbalistky se spolu už dokonce objevily na prvním turnaji, když se coby nasazené jedničky zúčastnily klání v Rakousku. Nyní se ale možná blýská na lepší časy i u Kristýny Kolocové.


Ta si po rozchodu se Slukovou začala hledat novou parťačku. Už několik dní trénuje s bývalou reprezentantkou Lenkou Háječkovou. Ta však fungovala spíše právě jako tréninková partnerka a jako poradce při hledání nové spoluhráčky. „Konzultuji s ní variantu nějaké budoucí spoluhráčky a dlouhodobě bych s ní chtěla konzultovat, s kým budu hrát,“ řekla nedávno TN.cz.

Nechci sedět doma! Kiki už zase trénuje, víme s kým hraje. Čtěte ZDE!


Teď už však má ale i s kým hrát turnaje. „Dnes jsme se domluvily s Hankou Skalníkovou (dříve Klapalovou), že spolu odehrajeme zbytek sezóny na české půdě,“ uvedla na svém facebookovém účtu.


Poprvé by se spolu měly představit příští týden na turnaji v Praze. Jak to bude na zahraničních akcích, zatím ještě Kolocová neví. „S kým se vrátím na mezinárodní turnaje, zatím ještě nevím. Vše promýšlím, zjišťuji možnosti a hned, jak budu chytřejší, povím to i vám…,“ slíbila.


Skalníkovou přitom právě s Háječkovou, která Kristýně Kolocové v současnosti pomáhá, pojí vzájemná spolupráce. Hrály spolu například i na olympiádě v Londýně v roce 2012, kde obsadily sedmnácté místo.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události