Viktoria Plzeň

Nechceme tě! Procházka zklamal, jeho prodej má umazat ztrátu

Nechceme tě! Procházka zklamal, jeho prodej má umazat ztrátu
Zdroj: Mediafax

Na západě Čech se schyluje k další změně v kádru. Neúspěšný start Viktorie Plzeň do pohárové sezóny totiž nejspíš odnese stoper Václav Procházka. Ten chyboval v odvetě 3. předkola Ligy mistrů a vedení klubu se ho prý chce zbavit.

Fotbalisté Plzně měli velkou šanci postoupit do posledního předkola Ligy mistrů. V Tel Avivu vyhráli 2:1, doma proti Maccabi však selhali a po prohře 0:2 na ně zbylo jen play off Evropské ligy. Krachem v Lize mistrů ale přišli o možnost velkého výdělku.

Zápasy Evropské ligy budete moci sledovat i v letošním ročníku na Nova Sport a VOYO.

Finanční ztrátu by teď mohli umazat nečekaným prodejem. Podle informací serveru iSport.cz se totiž vedení západočeského klubu znelíbil stoper Václav Procházka.

Za fotbalistou nestojí ani trenér Miroslav Koubek, který po nepovedeném startu do letošního ročníku kritizoval právě zkušené hráče. "Nejvíce mě mrzí, že u těch branek byli naši nejzkušenější hráči. Když jsem góly viděl teď v televizi, tak jsem se zhrozil, jak byly laciné," řekl po neúspěchu Koubek.

Ke zkušeným patří i jednatřicetiletý Procházka. Do Plzně přišel v roce 2012 a stal se oporou. Viktorii pomohl ke dvěma mistrovským titulům i úspěšnému tažení pohárovou Evropou v minulých sezónách. Teď má pomoci klubu naposledy, svým odchodem. Vedení Viktorie požaduje za hráče 16 milionů korun, které však zatím nikdo údajně nenabídl.

Že nebudou mít v Plzni za Procházku náhradu, se nemusí bát. V zimě totiž do klubu přestoupil mladý Jan Baránek, který se však zatím v nabitém plzeňském kádru příliš neprosadil. Brzy by ale mohla přijít jeho šance.
 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události