APLIKACE TN.CZ
Beachvolejbal

Ještě to skřípe. Maki s novou parťačkou v Kalifornii zklamaly

Ještě to skřípe. Maki s novou parťačkou v Kalifornii zklamaly
Zdroj: Facebook/ Profimedia.cz

Spolupráce Markéty Slukové s Barborou Hermannovou má ještě skulinky. Ukázal to další grandslam Světového okruhu. Nově sestavená dvojice plážových volejbalistek neprošla v kalifornském Long Beach kvalifikací.

 Český pár neměl na kontě dostatek bodů k tomu, aby byl nasazen přímo do hlavní soutěže, proto se musel mezi nejlepší dvojice proklestit přes kvalifikaci. A to se následně ukázalo jako velký zádrhel.


V úterý si sice Sluková s Hermannovou poradily s Kanaďankami Whitakerovou a MacTavishovou, ale na druhé vítězství už nedosáhly. Domácímu páru Caricová, Rossová podlehly ve dvou setech 22:24 a 16:21.


Sedmadvacetiletá Sluková tak může po rozchodu s dlouholetou parťačkou Kristýnou Kolocovou na svůj třetí triumf na Světovém okruhu zapomenout. Společně ovládly v minulém roce grandslam v Berlíně a turnaj kategorie Open na domácí půdě v Praze.

TN.cz

Sledujte Nova Sport na Oneplay.cz

Související témata

Důležité Události