Velké pocty se dostalo sedmiletému Ethanovi. Malý australský chlapec měl tu čest zazpívat před baseballovým utkáním národní hymnu. Zodpovědný úkol mu však překazila nečekaná nepříjemnost. Vypořádal se s ní ale na výbornou a i díky tomu se stal hvězdou.
Ještě než začalo utkání mezi Brisbane Bandits a Adelaide Bite, předstoupil před diváky malý klučina, aby zazpíval australskou národní hymnu. Ještě než začal, přišlo však něco, na co asi nebyl připraven. Dostal škytavku.
Sedmiletý Ethan Hall se ale s nepřízní osudu vyrovnal jako zkušený mazák. Škytavkou se nenechal rozhodit, a ačkoliv jej provázela po celou dobu jeho hudební produkce, hymnu hrdě dozpíval až do konce. Jakmile dozněly poslední tóny, dočkal se pak bouřlivých ovací publika.
A z chlapce se díky tomu okamžitě stala hvězda. Video se záznamem jeho vystoupení se šíří internetem jako lavina, kluka už nahání i novináři, aby jim poskytl rozhovor.
Ethan dostal škytavku už hodinu před zápasem, během cesty na stadion jej však přešla. Vrátila se ale v tu nejnevhodnější chvíli. Dostalo se mu ale povzbuzujících slov rodičů a svůj úkol zvládl více než se ctí. "Jsme na syna hrdí," přiznala po zápase jeho matka Kylie.