Eva Carneiro

Krásná Eva jde do boje: Od Mourinha chce veřejnou omluvu!

Krásná Eva jde do boje: Od Mourinha chce veřejnou omluvu!
Zdroj: profimedia.cz

Věří si, to se jí musí nechat. Bývalá lékařka fotbalistů Chelsea Eva Carneiro přišla s pořádně odvážnou žádostí. Chce, aby se jí omluvil někdejší kouč londýnského velkoklubu José Mourinho, který se postaral o vyhazov dvaačtyřicetileté lékařky. Dokážete si to vůbec představit?

Celá kauza se táhne už od loňského srpna. Carneiro tehdy rozhněvala Mourinha v závěru zápasu se Swansea tím, že bez jeho svolení běžela ošetřit zraněného Edena Hazarda. Ten musel následně za postranní čáru a Chelsea v honbě za vítězným gólem oslabil.


Kontroverzního portugalského kouče to pořádně namíchlo, doktorku urazil a následně ji ze svého týmu vyhodil. Tím ale celá kauza neskončila. Carneiro, která pro klub ze Stamford Bridge pracovala více než šest let, to nenechala jen tak a přešla do ofenzivy. Podala hned dvě žaloby najednou!Nejen, že poslala k soudu celý klub, od kterého požaduje mastné odstupné, ale zároveň podala žalobu právě na Mourinha, který měl lékařku sexisticky urážet. Od zkušeného trenéra teď navíc požaduje i veřejnou omluvu.

Zdroj: profimedia.cz

"Názorové aspekty obou stran jsou značně rozlišné v případě odstupného i v případě veřejné omluvy," řekla televizi ITV News Mary O'Rourke, jedna z právniček Evy Carneiro.


Pokud se obě strany nedohodnou, začne 6. června proces, kam jednou bude muset přijít i Mourinho. Dosud to přitom odmítal.
 

pha, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Eva Carneiro

Důležité Události