Eva Carneiro

Přidala Chelsea? Potupený José byl u soudu, Eva je spokojená

Přidala Chelsea? Potupený José byl u soudu, Eva je spokojená
Zdroj: Profimedia

Fyzioterapeutka Eva Carneiro, kterou v průběhu uplynulé sezony vyhodil z Chelsea manažer José Mourinho, bojovala o svou čest a donutila londýnský klub i sebestředného trenéra k pokorné omluvě. Navíc zřejmě dostala jako vyrovnání pěkný balík peněz.

Už před soudním stáním vyšlo najevo, že Eva Carneiro odmítla částku 1,2 milionu liber, aby se s klubem nesoudila. Jenže na to hrdá fyzioterapautka nepřistoupila.


A tak začal soud a k němu musel přijít i samotný José. Přišly omluvy od Chelsea i od samotného Mourinha. A hle, najednou Eva řekla: dobrá beru to!


U soudu byl hodně kontroverzní případ, ze kterého rozhodně Mourinho nebyl nadšený. I z jeho výpovědí bylo zřejmé, že pohlednou fyzioterapeutku vulgárně urážel.


"Výraz Filho da puta je výraz, který často používám a všichni hráči to vědí. Není v něm žádná sexistická konotace. A je to podobné, jako když hráči řeknou "fuck off". Ve světě fotbalu se používá spousta nadávek," brání se Mourinho.


Jenže říkejte to Evě...


Podle všeho ale rodačka z Gibraltaru chtěla kromě finančního vyrovnání vidět i potupeného Mourinha. To se jí zřejmě podařilo. Po dni soudu vyšlo prohlášení, že Eva Carniero s nabídkou vyrovnání souhlasí.


Zda Chelsea navýšila částku 1,2 milionu liber, nebo stačila zmíněná omluva, zřejmé není. Ale Eva už je spokojená.

ram, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Eva Carneiro

Důležité Události