P.K. Subban

Dojemné setkání! Holčičce se daří dobře, vzkázal šťastný Subban

Dojemné setkání! Holčičce se daří dobře, vzkázal šťastný Subban
Zdroj: Twitter

Příběh holčičky, kterou obránce Montrealu P. K. Subban trefil nešťastně při tréninku pukem, má další pokračování. Hokejista byl z celé události zdrcený a už tehdy slíbil, že děťátko navštíví. A k emotivnímu setkání skutečně došlo.

Byla to nešťastná náhoda. Hokejisté Montrealu uspořádali minulý měsíc veřejný trénink pro fanoušky a po jeho konci rozdávali svým příznivcům suvenýry. Včetně puků... Právě jeden z černých kotoučů hodil Subban do hlediště, bohužel se ale odrazil od plexiskla na zem, kde byla v kočárku i tehdy teprve měsíční Beatrice. Puk bohužel přistál holčičce na tváři...

Dívenka měla ale velké štěstí, vyvázla "jen" s otřesem mozku a po krátké hospitalizaci ji lékaři pustili domů. "Chtěla jsem ze srdce poděkovat vám všem, kteří se tak skvěle a duchapřítomně zachovali. Zvláště pak tomu malému muži, který okamžitě běžel pro pomoc," sdělila Valerie Melochová, matka holčičky, na svém facebookovém účtu.

Související obsah

Subbana celá situace zasáhla a slíbil, že jakmile to bude možné, Beatrice navštíví. A svého slibu dostál. Rodinu i s holčičkou pozval na úterní zápas a po něm si mohl malou pochovat.


A fanouškům prostřednictvím sociální sítě přinesl dobré zprávy. "Jsem šťastný, že vidím, jak se Beatrice daří dobře!" oddechl si.


 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu P.K. Subban

Důležité Události