Tvrďák Subban utrpěl řeznou ránu. Nevynechal ani střídání a dal gól

Zdroj: Instagram @subbanator

Hokejisté jsou tvrdí chlápci a v noci tento známý fakt potvrdil obránce New Jersey Devils P.K. Subban. Ten při nešťastném pádu utrpěl dlouhou řeznou ránu na právém stehnu, ale nevynechal ani jedno střídání, a dokonce skóroval.

Zatímco ve fotbale hráči často předstírají zranění, aby si vymodlili na rozhodčím kartu pro soupeře či zdrželi hru, hokejisté mnohdy naopak po zranění předstírají, že jim nic není.

Takovouto nezdolnost v noci ukázal i P.K. Subban. Na konci první třetiny nešťastně upadl na brusli svého spoluhráče a způsobil si dlouhou řeznu ránu na pravém stehnu.