Beachvolejbal

Maki útočí na titul mistryně Evropy! Ale s novou parťačkou

Maki útočí na titul mistryně Evropy! Ale s novou parťačkou
Zdroj: facebook.com

České beachvolejbalistky Markéta Sluková a Barbora Hermannová na mistrovství Evropy září. Nově vytvořený pár se po jednoznačnémm vítězství nad Němkami Borgerovou a Bütheovou dostal do finále! Slukové to bez Kolocové začíná opravdu svědčit!

Český pár už v odpoledních bojích postoupil do semifinále a mohl se těšit na boj o medaile.. Poté co včera děvčata ovládla utkání nad českými konkurentkami Kristýnou Kolocovu a Michalou Kvapilovou, které bylo vůbec prvním střetnutím někdejšího páru Kiki a Maki od jejich loňského rozchodu, vyhrály i večerní duel se švýcarskými soupeřkami a prošly do čtvrtfinále.

V něm je čekaly nizozemské soupeřky a ani ony české hráčky nezastavily. Skóre se nakonec zastavilo na 21:17 a 21:16.


Ve večerním semifinále pak Češky narazily na jeden z nejtvrdších možných oříšků. Třetí nasazené Němky Karla Borgerová a Britta Bütheová však neměly proti Slukové s Hermannovou nejmenší šanci.


Český pár vyhrál 21:13 a 21:14 a ve finále se střetne se svými jedinými přemožitelkami, nejvýše nasazeným párem Laura Ludwigová/Kira Walkenhorstová. Ty ve skupině přehrály české reprezentantky ve dvou setech a stejným poměrěm si v semifinále poradily i s Ruskami Birlovovou a Ukolovovou.

ram, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události