Fotbal

Nabídka krásné Evě: 40 milionů od Chelsea! Proč je odmítla?

Nabídka krásné Evě: 40 milionů od Chelsea! Proč je odmítla?
Zdroj: Profimedia

Fyzioterapeutka Eva Carniero, kterou v průběhu uplynulé sezony vyhodil z Chelsea manažer José Mourinho, bojuje o svou čest. Vyšlo najevo, že odmítla částku 1,2 milionu liber, aby se s klubem nesoudila. Klub ze Stamford Bridge tak čeká v následujících dnech nepříjemná story.

K soudu totiž míří hodně kontroverzní případ, ze kterého nebude nadšený ani samotný Mourinho. Z jeho výpovědi je zřejmé, že pohlednou fyzioterapeutku vulgárně urážel.


"Výraz Filho da puta je výraz, který často používám a všichni hráči to vědí. Není v něm žádná sexistická konotace. A je to podobné, jako když hráči řeknou "fuck off". Ve světě fotbalu se používá spousta nadávek," brání se Mourinho.

Související obsahJenže říkejte to Evě Carniero. Ta už s Chelsea po nuceném odchodu, který vznikl hlavně kvůli Mourinhově despotickému chování v dobách, kdy se nedařilo, nemá nic společné.
Právní zástupkyně fyzioterapeutky Mary O´Rourkeová je tak jiného názoru. "Mourinho používá slovo "Filha" jako zneužívání ženy," říká.

Související obsah


A tak je zřejmé, že Eva Carniero a José Mourinho rozhodně na kafe nepůjdou a známá fyzioterapeutka se těžko vrátí na Stamford Brigde, i když tam její nepřítel už dávno není. A bude doufat, že vysoudí víc než 40 milionů korun. Jinak by totiž její tah s odmítnutím mimosoudního vyrovnání přišel draho.

ram, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události