Klára Koukalová

Suchoň po boku světové tenistky. Sport moderovala nová dvojice!

Pro diváky, kteří předem nic netušili, to bylo překvapení. Nedělní Sportovní noviny neuváděl podle zajetých zvyklostí jen jeden sporťák, ale fanoušky provedli nejnovějšími zprávami hned dva moderátoři. Po boku Petr Suchoně se objevila jeho přítelkyně, světová tenistka Klára Koukalová. Jak se jim dařilo?

Oblíbený moderátor Petr Suchoň připravil společně se svojí přítelkyní pro diváky televize NOVA pořádné překvapení. S Klárou Koukalovou, držitelkou sedmi turnajů okruhu WTA a vítězkou Fed Cupu z roku 2014 , odmoderoval nedělní Sportovní noviny.


"Měl jsem vedle sebe tenisového profíka a partnerku v jedné osobě. Co víc si může člověk přát," lebedil si Suchoň. "Bál jsem se jen toho, aby nebyla lepší než já. A bohužel se to potvrdilo," smál se oblíbený moderátor.Netradiční pojetí relace si užil, to je bez debat. "Mrzí mě, že to skončilo tak rychle. Střihli bychom si klidně půlhodinové zprávy," zdůraznil Suchoň, který by se nebál ani dalšího společného vystoupení se svojí přítelkyní. "Když by šlo zase o nějaký speciál, klidně bych do toho šel znovu," dodal.


Související obsah


A jak se moderace Sportovních novin líbila Kláře Koukalové? "Moc jsem si to užila. Mohla jsem zůstat v klidu, protože jsem věděla, že ať se stane cokoli, Petr mi pomůže," prozradila 34letá tenistka, která se v žebříčku dvouhry dokázala probojovat do elitní světové dvacítky.


Uvidíme, třeba se po vydařené premiéře brzy dočkáme dalšího repete. Byli byste pro? Hlasujte v anketě!

pha, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události