UFC

Chystá se bombastická odveta! McGregor vs. Aldo na UFC 205!

Chystá se bombastická odveta! McGregor vs. Aldo na UFC 205!
Zdroj: profimedia.cz

Na historicky prvním galavečeru nejprestižnější MMA organizace ve státu New York by mělo dojít ke sjednocení pásů pérové váhy.

José Aldo je zpět! Po fantastickém výkonu proti Frankie Edgarovi na UFC 200 se bývalému šampionovi vrátilo sebevědomí a chce zpět svůj pás! Možnost vybojovat ho by mohl dostat už na UFC 205, která bude první akcí v historii konanou ve státu New York. A neodehraje se nikde jinde, než ve slavné Madison Square Garden! „Pokud Conor prohraje s Diazem, je dost pravděpodobné, že spolu budeme bojovat 12. listopadu na UFC 205,“ řekl Aldo brazilským novinářům. „Jsem připraven a doufám, že to tak dopadne,“ dodal Aldo.
 

Ten je v současné době dočasným šampionem pérové váhy. Pravým šampionem je Conor McGregor, který Alda knockoutoval za 14 vteřin na UFC 194 loni v prosinci. Jenže protože Conor se rozhodl táhnout napříč váhovými kategoriemi a zanedbat svou povinnost obhajovat v pérové váze, UFC se rozhodlo vypsat duel o pás dočasného šampiona. A ten Aldo s přehledem vyhrál, když v krásném zápase přebodoval Frankie Edgara. A když jsou dva šampioni, mělo by co nejdříve dojít k sjednocení, jenže k tomu chybí jedna drobnost, Conor znovu musí podlehnout Diazovi v jejich odvetě na UFC 202.


 

Zdroj: profimedia.cz

Ale proč? Za vším je třeba opět hledat peníze. Conor táhne, a táhne jeho přestup váhovými kategoriemi táhne ještě víc. Jeho prohra šokovala, ale když se mu podaří odvetu vyhrát, je jasné, že prezident UFC Dana White, ale i celá organizace a hlavně fanoušci budou chtít vidět završení trilogie. Protože jen a pouze třetí zápas definitivně rozhodne, kdo je z těchto dvou borců lepší. A ví to i Aldo. „Conor musí prohrát. Pokud ne, budou mít s Natem třetí zápas a to je špatně pro mě,“ potvrzuje zákulisní zprávy dočasný šampion. „Doufám, že prohraje, musí prohrát! Chci být součástí historie a postavit se mu na prvním galavečeru v New Yorku,“ přeje si muž s charakteristickou jizvou na tváři.
 

Jak dopadne odveta Conora McGregora s Natem Diazem na UFC 202, můžete sledovat v přímém přenosu na NOVA Sport 2 a VOYO.
 

Petr Hrubec, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události