Fotbal

Zemřel autor slavného gólu. Policista ho zabil paralyzérem

Zemřel autor slavného gólu. Policista ho zabil paralyzérem
Zdroj: profimedia.cz

Anglický fotbal zasáhla velká tragédie. V noci z neděle na pondělí zemřel někdejší útočník Dalian Atkinson, který se proslavil zejména během angažmá v Aston Ville. Autorovi slavného gólu se zastavilo srdce po zásahu policejním taserem.

Osmačtyřicetiletému Atkinsonovi se stala osudnou návštěva otce Ernesta. „Nevím, jestli byl opilý nebo na drogách, ale byl velmi rozhozený,“ odhalil otec. Právě synův stav spustil velkou hádku. Křik vycházející z domu donutil sousedy zavolat policii.


Příjezd strážců zákona rodinnou hádku samozřejmě neukončil, pro větší klid byl proto syn Dalian zpacifikován taserem. Nikdo ale v tu chvíli netušil, že někdejší útočník Aston Villy, Manchesteru City či Fenerbahce měl v minulosti zdravotní problémy a po vniknutí elektřiny do těla se mu okamžitě zastavilo srdce. Za další hodinu a půl zemřel.

Zdroj: profimedia.cz


"Znal jsem ho od doby, kdy byl ještě malý kluk. Byl přátelský, co vím, nikdy neměl žádné potíže,"
nechal se slyšet jeden ze sousedů.


Anglický fotbal se zahalil do černé. Svět opustil střelec, kterého si mohou fanoušci pamatovat zejména z jeho působení v Aston Ville. Stal se totiž autorem vůbec prvního gólu v nové éře Premier League. Jeho trefa proti Wimbledonu byla zároveň vyhlášena nejlepším gólem celého ročníku!


med, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události