Tenis

Sexy Bouchardová a fanoušek z Twitteru: Měli další rande k výročí!

Sexy Bouchardová a fanoušek z Twitteru: Měli další rande k výročí!
Zdroj: Profimedia / Twitter

Tenhle příběh začal přesně před rokem a není složité si toto výročí pamatovat. Sexy tenistka Eugenia Bouchardová šla na rande s jistým Johnem Goehrkem poté, co s ním prohrála sázku v rámci Super Bowlu v diskuzi na Twitteru. Dvojice se od té doby sešla hned několikrát a letošní finále zámořské NFL dokonce společně sledovala.

Bouchardová a odvážný John (jinak známý jako fanoušek z Twitteru) spolu byli přímo v ochozech U.S. Bank Stadium, kde se ve finále NFL utkal tým New England Patriots a Philadelphia Eagles. Druhý jmenovaný klub slavný Super Bowl vyhrál.

Zdroj: Twitter

Zajímavé je, že dvojici na Super Bowl pozvala sama NFL, která tak v podstatě zprostředkovala jejich další schůzku. A jak probíhala? John čekal na půvabnou Genie na letišti v Minneapolisu. Ještě před odjezdem na zápas stačil „internetový pár“ zajít na koncert a na večeři.

Související obsah

Genie i John fandili sice Patriotům, měli i jejich dresy. Nakonec se ale z jejich výhry radovat nemohli. Philadelphia vyhrála 41:33 a poprvé v historii tak ovládla Super Bowl. Kanadská tenistka a její fanoušek z Twitteru si to ale jistě i tak užili a rozhodně nešlo o jejich poslední schůzku.

lju, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události