Eugenie Bouchardová

Nestydatá tenistka Bouchardová se svlékla: Fotky nahoře BEZ!

Nestydatá tenistka Bouchardová se svlékla: Fotky nahoře BEZ!
Zdroj: Instagram

Olympiáda je sice v plném proudu, ale pro některé fanoušky je vrcholem sportovního roku vydání plavkového speciálu Sports Illustrated. Kanadská tenistka Eugenie Bouchardová v něm druhý rok po sobě vystavila své krásné tělo na odiv. Zdatně jí v novém vydání časopisu sekundovaly i další sportovkyně, kolegyně Sloane Stephensová, gymnastka Aly Raismanová nebo golfistka Paige Spiranacová.

Kanadské hvězdičce se sportovně vůbec nedaří, žebříčkem WTA se propadla až na 116. místo. Pokud jde ale o vzhled, hravě se mezi tenistkami řadí do TOP 10.

Bílý sport na stránkách populárního sportovního časopisu zastupuje také Američanka Sloane Stephensová. Čtyřiadvacetiletá hráčka u fanoušků boduje svou vypracovanou postavou a krásným úsměvem.  

Gymnastka Aly Raismanová pak sdílela své fotky pro Sports Illustrated jen několik týdnů po emotivní výpovědi u soudu s doktorem, který olympioničku sexuálně zneužíval. „Ženy nemusí být nenáročné, aby byly respektované – Žij pro sebe,“ píše v příspěvku na Instagramu.

Související obsah

Zmíněnou trojici doplňuje golfistka Paige Spiranacová. Škarohlídi ji rádi připomínají, že se v golfovém žebříčku pohybuje až na 1197. místě, na druhou stranu i oni musí přiznat, že je na ni pěkný pohled.


Plavkové vydání Sports Illustrated vychází jednou ročně. Na obálce se v minulosti ojbevilo i několik Češek, například Paulína Pořízková, Petra Němcová nebo Veronika Vařeková.

tč, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události