Jaromír Jágr

Proč Jágr chválil šílence s nožem? V baráži slavná 68 asi hrát nebude!

Proč Jágr chválil šílence s nožem? V baráži slavná 68 asi hrát nebude!
Zdroj: Profimedia

Čtvrteční odpoledne bylo na kladenském zimním stadionu velmi rušné. Po tréninku narušil klidnou atmosféru neznámý muž s nožem, který ohrožoval Jaromíra Jágra, jeho spoluhráče i přihlížející středoškoláky, kteří byli na stadionu na exkurzi. Co o tom říká sám Jágr? A uvidíme ho v baráži?

Muže se dlouho pokoušela zadržet městská policie, ale vzhledem k tomu, že muž bruslil na ledové ploše, byla situace značně komplikovaná. „Bruslař to byl dobrý,“ chválil šílence s nožem Jágr v rozhovoru pro iSport.cz. Slavná osmašedesátka byla ráda, že se hlavně nikomu nic nestalo.

Související obsah

Rytíři mají rozehrané semifinále WSM ligy s Českými Budějovicemi. Zatím vedou 2:0 na zápasy. To je na jednu stranu skvělé, ale na tu druhou problém. Jágr, aby mohl nastoupit v případné baráži, musí za Kladno odehrát celkem 15 zápasů (zatím má odehráno 12). A to znamená, že kladenský tým musí alespoň jednou klopýtnout, aby se Jaromír Jágr do limitu vešel a splnil podmínky pro start v baráži.

Jágr však není stále úplně zdravý a tak ho v baráži dost možná ani neuvidíme. „Hlavní věc je, že šance, že nastoupím v případné baráži, je zatím minimální. Pořád to zdravotně není dobré, navíc nemám natrénováno. A člověk musí respektovat každou soutěž. Už první liga je náročná, hlavně fyzicky. Abych to šel hrát z voleje, to nepřipadá v úvahu. Takže absolutně nespekuluju. Jestli si někdo myslí, že bychom chtěli schválně prohrát, to je nesmysl. Necháme to osudu,“ dodal Jágr v rozhovoru.

lju, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události