Poker

Trofej z kovu, oceli i dřeva a ve hře 5 milionů: I to je MČR v pokeru!

Od středy do pondělí se hraje hlavní turnaj mistrovství České republiky v pokeru. Ti nejlepší si rozdělí pět milionů korun a celkový šampion získá vedle finanční odměny i pohár, na jehož designu se pracovalo dva měsíce.

Hraje se v pražském kasinu Savarin, kde jsou stovky hráčů. "Je to opravdu prestižní pokerový turnaj. A to nejen proto, že pondělní velké finále bude za přítomnosti kamer, ale budou i velkolepé oslavy," řekl pro Nova Sport Michal Krčmář, marketingový šéf akce. "Bude to opravdu velké a ve stylu Las Vegas," doplnil Krčmář, který nechtěl blíže přibližovat to, co se chystá po skončení turnaje.

Vedle bujarých oslav a finanční odměny se celkový vítěz může těšit i na povedenou trofej. "Řešili jsme ji asi dva měsíce. Nechtěli jsme, aby to bylo vyhotoveno jen z kovu, ale aby byla trofej vyrobena i z nějakého hřejivého prvku a tím je pro nás dřevo. Má také speciální ocelový kryt," uvedl Krčmář. 

Hráčka Barbora Mlejnková ví, že je pro dlouhý turnaj důležitý spánek!

"Jakmile dohraju, okamžitě mířím domů, abych si dala těch osm nebo deset hodin spánku. Další den musím být čerstvá. Člověk nikdy neví, jak dlouho se tu zdrží," zdůraznila Mlejnková.

lju, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události