Fotbal

Neymara prohra v LM dlouho netrápila. Po zápase šel na poker a do fast foodu

Neymara prohra v LM dlouho netrápila. Po zápase šel na poker a do fast foodu
Neymar | Zdroj: Profimedia

Fotbalisté PSG úvodní osmifinále Ligy mistrů proti Bayernu na svém hřišti prohráli 0:1, což určitě není výsledek, který by fanoušky francouzského celku naplňoval optimismem. Nemají tedy radost, že jedna z největších hvězd Neymar ihned po utkání zamířila na pokerový turnaj a následně s přáteli do fast foodu. Odkazují se na Mbappého, který tvrdí, že pro fotbalistu je nutné dobře spát a správně se stravovat.

Na pařížského giganta dolehla nevídaná krize. Poprvé od roku 2011 prohrál tři zápasy v řadě. Nejdříve ve francouzském poháru nestačil na Marseille, poté v lize prohrál na hřišti Monaka a na závěr podlehl v úvodním osmifinále Ligy mistrů Bayernu. Nelze se tedy divit, že fanoušci začínají být dost neklidní, protože vzhledem k finančním možnostem klubu mají ta největší očekávání. 

Kylian Mbappé po utkání s Bayernem podle Daily Mail řekl, že jeho spoluhráči musí před odvetou hlavně dobře jíst a spát. Tím se ale brazilský útočník po zápase v Parku princů neřídil. Druhý den vyrazil na pokerový turnaj se vstupním bonusem 10 tisíc eur (240 tisíc korun). Večer si pak ještě zpestřil se svými kamarády ve fast foodu, což jeden z nich propálil v příběhu na instagramu. "Vzali jsme ho mezi lidi, aby dělal také normální věci," napsal k tomu. 

Související obsah

​Na nejdražšího hráče v historii fotbalu se za to snesla od fanoušků kritika. "Stále ale existují někteří, co jej stále dokážou bránit, ale je to tak neprofesionální. Fotbal ho prostě nezajímá. Žije, aby si ho užíval, ale vzhledem k tomu, jaký dostává plat, je to nehorázné," nebral si jeden příznivec servítky. Další připomněli Mbappého výzvu, že by měli hráči PSG především dobře jíst a dobře spát. 

https://twitter.com/misssingmsn/status/1626022806700826624?s=20

Podívejte se na sestřih zápasu mezi PSG a Bayernem:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události