Fotbal

Hnus! Teroristé z ISIS hrozí, jak zaútočí při fotbalovém MS v Rusku!

Hnus! Teroristé z ISIS hrozí, jak zaútočí při fotbalovém MS v Rusku!
Zdroj: Profimedia

Nadcházející mistrovství světa ve fotbale v Rusku čelí další hrozbě! Teroristé z Islámského státu vyhrožují hráčům i fanouškům odpornými výjevy, na kterých jsou zobrazeni hráči ruské fotbalové reprezentace, proti kterým stojí armáda radikálů se samopaly!

Světový šampionát se pomalu blíží, ale pořadatelé z Ruska už mají pořádné vrásky na čele. Kvůli kauze "Skripal" totiž bojkotem účasti hrozí některé země, jako je Anglie, nebo Austrálie.

Související obsah

Mnohem horší jsou ale odporné výhružky ze strany teroristů samozvaného Islámského státu. Ti se na svých vyobrazeních neštítí ukazovat například Messiho s Neymarem v rukou krvežíznivých zabijáků, nebo dokonce celou armádu radikálů, jako fotbalové mužstvo.

Právě jejich poslední "dílo" zobrazuje plakát lákající na finále světového šampionátu, kde na jedné straně stojí vojáci IS a na straně druhé ruská fotbalová reprezentace s nápisem "Velký zápas mezi Islámským státem a Ruskem - životem a smrtí".

Související obsah

Nedávno džihádisté dokonce zveřejnili grafiku, na které je zobrazena fotbalová Volgograd Arena a v jejím popředí atentátník s bombou.

MS ve fotbale se koná poprvé v historii v Rusku. Začíná 14. června a skončí 15. července finálovým zápasem v Moskvě. Hrát se bude v 11 ruských městech na celkem 12 stadionech.

mm, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události