Fotbal

Kalinič story: Jak se má Chorvat, kterého trenér poslal domů z MS?

Kalinič story: Jak se má Chorvat, kterého trenér poslal domů z MS?
Zdroj: Profimedia

Chorvatsko čeká největší fotbalový zápas historie. Proti Francii ale má trenér Zlatko Dalič na soupisce o jednoho hráče méně. Nikolu Kaliniče poslal po prvním zápase domů. Jeden velký příběh šampionátu začíná mít bizarní konec. A trucující Kalinič po měsíci konečně poslal pozdrav na svém instagramu.

Jenže pokud byste čekali nějakou podporu chorvatskému týmu, tak se budete divit. Pro Nikolu Kaliniče je letošní mistrovství světa už tabu.


Prožívá hořký příběh. Příliš pustil své emoce a odmítl nastoupit do zápasu s Nigérií jako střídající hráč. Zlatko Dalič pak byl nekompromisní. Měl koule na to, aby hvězdu AC Milán poslal bez rozpaků domů.

Související obsah


Chorvati pak předváděli sympatický fotbal, zničili Argentinu 3:0, vyřadili i Rusko a Anglii. Radovali se z každého úspěchu. A teď jsou ve finále. Bez Kaliniče.


Sociální sítě se plní vtípky na adresu vzpurného útočníka. „Nikdy byste nechtěli být Kaliničem,“ zní často z twitteru. 


No a Kalinič? Po měsíci mlčení postoval obrázek na svůj instagram. U kulečníkového stolu společně se spoluhráčem Hakanem Calhanoglu pózují před obrazovkou, kde se promítá zápas AC Milán. Podpora Chorvatsku? Ani náhodou!

ram, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události