Beachvolejbal

Místo radosti sázkařský skandál? Vím, jak to bylo, říká ale Sluková

Místo radosti sázkařský skandál? Vím, jak to bylo, říká ale Sluková
Zdroj: Profimedia

To gesto chápal málokdo a španělská beachvolejbalová dvojice Liliana a Elsa si moc popularity nezískala. V boji o bronz s Markétou Nausch Slukovou a Barborou Hermannovou vzdaly Španělky při čtyřech mečbolech českého páru.

I když do té doby Španělky hrály bez výraznějších problémů, proti mečbolu se už na kurt nevrátily a utkání skončilo předčasně.

"Je škoda, že neodehrály ten poslední bod. Nerozumím tomu, když odehrály celý zápas. Ale já vím, jak to bylo a strašně mě to těší, že jsme se zvládly posbírat po té porážce v semifinále a jedeme domů s bronzem. To se neděje každý den," řekla Sluková po jednom z největších úspěchů kariéry. Třetí místo na evropském šampionátu je příjemné, jen ty okolnosti musí mrzet.


Kritika ani drsné reakce na odstoupení Španělek před posledním servisem na sebe nenechaly dlouho čekat. Podivný konec zápasu pak bude zajímat i sázkové kanceláře.


Při nedohraném utkání se totiž vklady sázkařů vrací. A tak i když se na vítězství Slukové s Hermannovou sázelo skoro v kursu 2:1, výhry se vyplácet nebudou.


Španělská dvojice po konci zápasu oznámila na oficiálních stránkách národní beachvolejbalové federace, že Liliana Fernandezová hrála skoro celý šampionát se zlomeným prstem a předčasný konec zápasu způsobila obrovská bolest.

ram, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události