Fotbal

Neymar poprvé promluvil o svém simulování. A má i vysvětlení!

Neymar poprvé promluvil o svém simulování. A má i vysvětlení!
Zdroj: Profimedia

Jak to tak vypadá, tak brazilský fotbalista Neymar jde do sebe! Alespoň tak by se dalo přeložit jeho poslední přiznání, ve kterém uvádí, že si je vědom toho, že občas simuluje. Navíc přidal i několik filozofických úvah!

Šestadvacetiletý útočník dokáže během zápasu fanoušky bavit, rozesmát, ale také pěkně rozčílit. Jeho fotbalové umění je sice obdivuhodné, ale časté simulování, které hraničí až s teatrálností a hysterií, už tolik ne.

Související obsah


 

Na uplynulém mistrovství světa, kde Brazilici předčasně vypadli ve čtvrtfinále s Belgií, ale fanoušky spíše rozčiloval. Po turnaji se navíc nechal slyšet, že nesimuluje, ale strašlivě trpí.


Neymar se nechal slyšet, že si je vědom svého simulování:


 

Teď ale ve svém názoru otočil a dokonce přiznal, že občas simuluje. "Možná si myslíte, že přeháním a občas to tak opravdu je. Ale pravda je taková, že na trávníku trpím," uvedl na videu.
 

Související obsah
Fotbalista, který však na šampionátu zaujal více kreativními účesy, než góly do sítě soupeřů, pak dokonce zafilozofoval.
 

Související obsah
"Trvalo mi dlouho, než jsem přijal vaši kritiku. Dlouho jsem se díval do zrcadla a stal jsem se novým člověkem," přišel Neymar na hlubokou myšlenku.Nakonec pak ještě přišel s filozofickou uváhou.

"Padl jsem, ale jen ten, kdo upadne, se může opět zvednout," dodal Neymar závěrem.

mm, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události