Bode Miller

Millerovi promluvili o smrti dcery a popsali, co se ted den stalo!

Millerovi promluvili o smrti dcery a popsali, co se ted den stalo!
Zdroj: Profimedia

Byl to pro všechny obrovský šok, když na začátku června bývalý lyžař Bode Miller s manželkou Morgan oznámili světu, že se jejich ani ne dvouletá dcera Emeline utopila v bazénu. Teď oba zdrcení rodiče poprvé veřejně promluvili a popsali, co se osudný den stalo.

Rodinná tragédie se stala u jejich sousedů v Kalifornii, kde devatenáctiměsíční dcera spadla do bazénu a ani přivolaným lékařům už se jí nepodařilo oživit.

Související obsah"Jsme naprosto zdevastovaní. Ani za milion let by nás nenapadlo, že budeme muset čelit takto obrovské bolesti," vzkázal tehdy olympijský vítěz v alpském lyžování světu.
 


Bode se svojí manželkou Morgan teď společně vystoupili v televizním pořadu, čímž chtěli zároveň upozornit další rodiče, že mohou podobným tragédiím předcházet.

"Myslím, že nám to určitým směrem pomůže se s tím trochu vypořádat. Možná to může předejít tomu, aby se to stalo někomu jinému," řekl v pořadu úspěšný lyžař, který během své kariéry získal celkem 12 olympijských medailí a celkem třiasedmdesátkrát stanul na stupních vítězů ve Světovém poháru.
 

V osudný den byli Bode a Morgan na návštěvě u sousedů, kam vzali i malou Emeline. "Najednou jsem si uvědomila, že je takové divné ticho," popsala Bodeho žena první chvíle před tragédií.

"Pak jsem uprostřed konverzace vstala a šla se podívat na děti a říkám jim, kde je Emmy?", pokračovala Morgan."Srdce se mi najednou sevřelo, bežela jsem k bazénu a uviděla jí, jak leží na hladině...", dodala zdrceně, když popisovala nejhorší den ve svém životě.
 

Související obsah


 

Kromě tragicky zesnulé dcery Emeline má Bode Miller ještě tři další děti, ale každé s jinou ženou. Desetiletou dceru Neesyn má s Chanel Johnsonovou, pětiletého syna Samuela se Sarou McKennovou a tříletého syna Edwarda se svojí současnou manželkou Morgan Beckovou.Pro Millera nebyla bohužel ztráta dcery jedinou životní tragédií. V roce 2013 přišel o svého mladšího bratra Chelona.

mm, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Bode Miller

Důležité Události