Bode Miller

Slzy smutku vystřídaly slzy štěstí. Bode Millerovi se narodila dvojčata

Slzy smutku vystřídaly slzy štěstí. Bode Millerovi se narodila dvojčata

Na ten okamžik americký lyžař bohužel nikdy nezapomene. Tehdy se mu jeho osobní život totálně zhroutil. Stačila chvilka nepozornosti při návštěvě sousedů a jejich ani ne dvouletá dcerka se utopila v bazénu. Nyní po roce a půl má někdejší lyžařská světa Bode Miller se svoji manželkou Morgan Millerovou znovu důvod k radosti. Narodila se jim totiž dvojčata.

Ačkoliv olympijský vítěz nezveřejnil jména svých chlapců, pochlubil se alespoň na Instagramu jejich fotkou. „Pro chvíle, jako je tato, neexistují slova. Třicet minut práce nám přineslo jeden z největších darů a zkušeností, jaké jsme kdy dostali. Vítejte na světě, moji závodníci," okomentoval svůj příspěvek na Instagramu Miller.

Související obsahTen má už jedenáctiletou dceru a syna z předchozího manželství. Se svojí současnou polovičkou, bývalou beachvolejbalistkou Morgan se slavný americký lyžař oženil v roce 2012.

Společně mají ještě čtyřletého syna Nashe a rok starého Eastona. Jejich utonulá dcera Emelina je však nadobro pryč. Americký pár i tak dokázal po těžkém období znovu najít důvod k radosti.

„Byla to jedna z těch bláznivějších věcí, které jsem v životě zažil," vyjádřila se bývalá sportovní hvězda na adresu dvou narozených synů, které na svět přivedli v teple domova.

Související obsahSlavný americký sjezdový lyžař Bode Miller má kromě olympijského vítězství z Vancouveru 2010 také čtyři zlaté medaile z mistrovství světa. Kariéru ukončil dvaačtyřicetiletý sportovec před dvěma lety.
 

mao, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Bode Miller

Důležité Události