Washington se po dvou prohrách zase dočkal vítězné radosti. Wizards porazili Miami 116:110. Jediný český zástupce v NBA Tomáš Satoranský odehrál něco přes 6 minut a zapsal si jen doskok. Zářil osmadvacetibodový John Wall.
Wizards v Miami končili třízápasovou sérii v halách soupeřů a závěr jim vyšel. "Byl to asi jeden z našich nejlepších výkonů v sezoně. Nebáli jsme se hrát hodně fyzicky, každý bojoval i za druhého. Měli jsme správné načasování přihrávek, ale hlavně střeleckých pokusů," řekl kouč hostů Scott Brooks.
Poprvé v sezoně Brooksův tým předčil soupeře na doskoku (48:38). Wall končil s 28 body a 10 asistencemi, střídající Rivers i Bradley Beal s osmnácti a 19 jich měl další náhradník Jeff Green.