Beachvolejbal

Překvapení: Bříško jako důkaz? Kiki oznámila krásnou novinku!

Překvapení: Bříško jako důkaz? Kiki oznámila krásnou novinku!
Zdroj: Profimedia / instagram

Bývalá beachvolejbalistka Kristýna Kolocová se pochlubila krásnou novinkou. Na svém instagramovém účtu prozradila, že čeká miminko. A rozhodně září!

"Už pár týdnů nosím v břiše malinkatý zázrak. Jsem z toho všeho moc nervozí, zároveň moc zvědavá a hlavně šťasná," svěřila se svým fanouškům.

Také prozradila, že už je v 15. týdnu těhotenství, miminko by tedy mohlo přijít na svět někdy v květnu.

Kristýna Kolocová Hoidarová po letošní sezoně ukončila aktivní kariéru a možná právě očekávání potomka bylo tím pravým důvodem. Potvrzení toho, že je těhotná, přišlo ale až nyní. Tak snad se to povede!

Kristýna Kolocová dlouhá léta byla polovinou populárního beachvolejbalového dua Kiki a Maki. Před olympiádou v Riu ale přišel dramatický rozchod, spousta slz a křivda. 

Následně Kiki našla novou spoluhráčku, po jejím boku se objevila Michaela Kvapilová. I v nové dvojici dokázala bodovat na světovém fóru, i když konkurenční pár Hermannová - Sluková dosahoval lepší výsledky. 

Související obsah

V létě roku 2016 se Kristýna vdala za svého dlouholetého přítele Martina Hoidara. Po dvou letech přichází nová hezká chvíle. Kiki bude mít rodinu.

ram, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události