Fotbal

Čtyři teorie policie: Co se stalo s letadlem s fotbalistou

Čtyři teorie policie: Co se stalo s letadlem s fotbalistou
Zdroj: facebook

Už od úterního rána pátrá policie a pobřežní stráž po pohřešovaném Emilianu Salovi. Zatím beze stop. I přes to věří členové záchranných složek, že je osmadvacetiletý fotbalista stále naživu.

Sala v pondělí pozdě večer přelétal z Nantes do Cardiffu, kam z francouzského týmu přestoupil. Na Ostrovy už ale nedorazil. Jeho letadlo zmizelo z radaru nad kanálem La Manche, 13 km severo-západně od Alderney.


 A policie souostroví Guernsey, kde se Alderney nachází, má pátrání ve spolupráci s pobřežní stráží na starosti. Na svém twitteru průběžně aktualizuje informace o pátrání a potvrdila, že ve středu v 7:30 opět vzlétly dvě letadla, která prohledávají oblast z výšky.

Související obsah


 
V úterý se podařilo propátrat přes 1200 kilometrů čtverečních. Trosky letadla, ani žádné stopy, které by k němu vedly, ale nikdo nenašel.


Co se stalo, se zatím neví, policie ale pracuje se čtyřmi variantami:


1. Letadlo někde přistálo, posádka ale nemůže nikoho zkontaktovat.

2. Letadlo přistálo na vodě, posádku zachránila projíždějící loď, nikoho ale nezkontaktovala.

3. Letadlo přistálo na vodě a posádka je v záchranném člunu, který byl na palubě.

4. Letadlo se roztříštilo při kontaktu s vodou a posádka je nechána napospas moři.

Zdroj: Twitter

Záchranné operace jsou vedeny podle varianty číslo tři. Tedy že je Emiliano Sala i s pilotem v záchranném člunu, který hledají jak letadla, tak lodě pobřežní stráže.

Související obsah

„Pokud mluvím za sebe, tak si myslím, že není šance, že v této chvíli ještě žijí. Voda je hrozně studená a i kdyby přežili případný pád, tak by chlad vydrželi zhruba hodinu,“ prozradil svůj názor John Fitzgerald, ředitel společnosti specializující se na záchranné akce.

hp, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události