UFC

McGregor varuje všechny své soupeře: Chystám zásadní změnu!

McGregor varuje všechny své soupeře: Chystám zásadní změnu!
Zdroj: Profimedia

Conor McGregor nelení a pilně se připravuje na svůj další zápas. Sice se ještě neví, jestli to bude s Donaldem Cerronem, Tony Fergusonem, nebo s někým jiným, ale jisté je, že fanoušci se nemohou dočkat. Irský bijec navíc prohlásil, že chystá zásadní změnu ve svém stylu zápasení a vysvětlil i proč se tak rozhodl.

Když se podíváte na to, komu se podařilo třicetiletého McGregora v UFC porazit, byli to pouze dva borci. Prvním byl Nate Diaz, kterému to sice později vrátil a tím druhým byl Khabib Nurmagomedov.

Související obsah

A jaktože se to povedlo zrovna jim? Protože ho oba donutili zápas odklepat submisí, tedy využití páky, či škrcení. Diaz je přeborníkem v brazilském jiu-jitsu a Khabib je velezkušený wrestler z Dagestánu, kde se takto učí zápasit už od dětství.

McGregor tedy ve svém obsáhlém statusu na instagramu prozradil, že se zaměří na to, jak se proti těmto technikám bránit a na čem potřebuje zapracovat. K tomu přidal i video z tréninku, kde se svým trenérem Dillonem Danisem pilně cvičí.

 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 

My attacking game is still catching up as you can see here. Loose arm drags and over eagerly jumping to hooks and losing position. But I am gaining good traction again. My passing and my overall forward pressure is building nicely. I will keep building. For I am a brick wall. Before I went into my last camp I was doing extensive work in the gi and my attacking game was developing really well. My submissions were becoming a lot more frequent. I was supremely confident in my attacking. I could spend full rounds attached to the back. Through all ranges. Snatching the neck. Breaking posture. Generally mauling anything I touched. For some reason though, I went into camp and focused solely on defense. I trained to disengage. To Anti grapple. To Avoid. I disrespected my own attacking game and became a stranger to it. I allowed outside influence filter into my own thinking. I can pull a dead horse out of a ditch if I latch around it’s head why would I not snatch up the neck? Why would I disengage? Why would I avoid anything? I don’t know what I was thinking back then. But I am thinking clear now. I will not make that mistake again. I am going to literally tear these men apart now. Watch me. One by fucking one.

Příspěvek sdílený Conor McGregor Official (@thenotoriousmma),

"Má útočná taktika se stále zvedá, jak tady můžete vidět. Mé schopnosti vyvinout na soupeře tlak se také lepší a budu je stále zdokonalovat. Tak, jako když se staví zeď z cihel," stojí například v jeho prohlášení a pokračuje ve výčtu věcí, které chce zdokonalit.
 

"Z některých důvodů jsem se rozhodl, že se zaměřím na obranu. Dovolil jsem lidem, aby mi ovlivnili mé vlastní myšlení," čímž chtěl nejspíše říct, že si nyní nechá klidně kecat do tréninku a nebude tvrdohlavě prosazovat svou.

Zdroj: Profimedia

"Nebudu znovu chybovat. Chystám se své soupeře doslova roztrhat. Sledujte mě! Jeden na jednoho" končí svůj sáhodlouhý status o plánované změně zápasení.Faktem zůstává, že McGregor je prostě skvělý v postoji, mlátička, co čeká na bombu, kterou pošle protivníka k zemi a tam ho dorazí. Pokud skutečně změní svoji techniku boje a zaměří se na grappling a obranu, mohl by se po své poslední prohře s Khabibem opět vrátit na výslunní.

mm, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu UFC

Důležité Události