Michael Schumacher

Schumiho poprvé od nehody viděli sousedé! Popsali detaily

Schumiho poprvé od nehody viděli sousedé! Popsali detaily
Zdroj: Profimedia

Bývalý pilot formule 1 Michael Schumacher a jeho rodina trávili vánoční svátky ve svém novém sídle na španělském ostrově Mallorca. Tam ho podle německého deníku Bunte spatřili také sousedé a své svědectví popsali.

Sedminásobný mistr světa, který v roce 2013 utrpěl vážné poranění hlavy během lyžování a skončil v komatu, může podle všeho cestovat. Jeho přesun ze Švýcarska do Španělska způsobil už loni velký poprask a aktulálně je to v německých médiích jedna z nejžhavějších zpráv.

Související obsah

Jeho zdravotní stav je pro všechny stále velkou záhadou a čas od času se objeví strohá informace od blízkých přátel. Podle nich vyžaduje padesátiletý Schumi každodenní péči, ale i přes to byl schopný převozu do městečka Andratx, kde strávil Vánoce a Silvestra.

Právě tam ho měli jeho noví sousedé zahlédnout, jak tvrdí německý deník Bunte. Legendární závodník na ostrov přiletěl helikoptérou do místního přístavu. Pak se přesunul do luxusního sídla, které před ním vlastnil prezident fotbalového Realu Madrid Florentino Peréz.

Zdroj: Twitter

Kromě krásného výhledu na moře má Schumiho rodina k dispozici dva bazény a obrovskou zahradu. Ve vile je také terasa, kde měl legendární závodník odpočívat na sluníčku, přikrytý hnědou dekou.

Související obsahZatím není jisté, jestli se celá rodina hodlá do Španělska, kde je většinu roku podstatně tepleji, než u Ženevského jezera, přestěhovat natrvalo, nebo ho budou využívat pouze rekreačně.

mm, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Michael Schumacher

Důležité Události