UFC

Thompson prohru nepřipouští, Pettis přitom bojuje o budoucnost

Thompson prohru nepřipouští, Pettis přitom bojuje o budoucnost
Zdroj: UFC

Do Nashville se vrací galavečer UFC fight night a hlavní zápas večera je podle slov jednoho z aktérů Stephena Thompsona předem rozhodnutý. Velkohubý Wonderboy prohlásil, že Anthony Pettis nemá šanci a že už se těší na Robbieho Lawlera.

Pravda je taková, že bývalý kickboxer Thompson (kde vyhrál všech 58 zápasů) opravdu po přechodu do MMA stoupá i žebříčkem UFC. Jenže když došlo na silné soupeře, dvakrát padl. Tyron Woodley i Darren Till mu ukázali, že se také bude muset naučit prohrávat.


Ale ani tato varování zřejmě nestačila. Thompson má před sebou duel s Anthony Pettisem, který musel přibrat, aby se posunul z lightweight do welteru. A možná i proto je Wonderboy přesvědčený o svém triumfu.


„Lawler je souboj, který mě zajímá již delší dobu. Byl jsem jeho velkým fanouškem, protože byl ve welterové váze opravdové mostrum,“
nechal se slyšet před večerem v Nashville.


K Pettisovi příliš respektu nemá. „Je to další chlap, který trénuje s koučem Woodleyho a možná proto si myslí, že mě může dostat. Ale myslím, že ho můžu ukončit. Klidně v prvním kole, ale jsem připravený i na pětikolovou válku,“ řekl Stephen Thompson.


Pettis si je vědom, že možná hraje i o budoucnost v UFC. Šest z posledních devíti zápasů prohrál, stále je ale v lightweight světovou osmičkou. „Jistě, Stephen má skvělý rozsah i postoj, ale mám pocit, že nejsem v dovednostech horší a v kick-boxu i lepší. Tradiční bojová umění rozhodnou. Kdo je dá lépe dohromady, ten vyhraje.“


UFC Fight Night z Nashville můžete sledovat na NOVA Sport 2 v noci na neděli. 

ram, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události