UFC

Po drsném KO odvezla Thompsona sanitka: Složil ho "ninja úder"

Po drsném KO odvezla Thompsona sanitka: Složil ho "ninja úder"
Zdroj: Profimedia

Tak to bylo něco! Bitva mezi Stephenem Thompsonem a Anthony Pettisem se dlouho zdála jako taktická nuda, poté ale Pettis nečekaně udeřil a nekompromisně poslal svého soka k zemi. V Nashvillu se tak diváci na UFC rozhodně nenudili.

První kolo tradičně začalo oťukáváním a drobným okopáváním. Pettis (22-8) byl ze začátku mírně aktivnější, Thompson (14-4-1) se probudil až v poslední minutě a 40 vteřin před koncem svému soupeři uštědřil ukázkový kop na hlavu a mírně mu roztrhl ret.


Ani do druhého kola nevstoupil nikdo aktivně. Kopy nabyly na intenzitě, stále to ale bylo o vyčkávání na chybu toho druhého. Thompson nenechával se dostat Pettise blízko a dokonale využíval výhody delších rukou.


Pět vteřin před koncem kola ale přišlo něco, co nikdo nečekal. Pettis se nechal zatlačit k pletivu, počkal na správnou chvíli a pravačkou trefil Thompsona do obličeje. Ten se bezvládně skácel k zemi a než stihl zasáhnout rozhodčí, uštědřil mu Pettis ještě další dvě pořádné rány.

 


Thompson se dlouho nezvedal ze země a Pettis sledoval jeho ošetřování v pokleku. Když viděl, že je jeho soupeři lépe, uklonil se a až poté začal slavit. Po pár vteřinách se šel ještě za Wonderboyem ujistit, že je v pořádku a přátelsky si potřásli rukama.

Thompsona odvezla po zápase sanitka do nemocnice, aby lékaři zkontrolovali po drsném KO jeho zdravotní stav. "Mám za sebou 80 zápasů a nikdy jsem nedostal KO, teď jo a rovnou od menšího bojovníka," popsal Thompson své pocity z nemocnice. 

"Nemůžu uvěřit, že mě dostal supermanem (úder, kdy se bojovník odrazí a údeří- pozn. red.). Superman odražený z klece. Byl to tak ninja úder, že jsem ho vůbec nezaznamenal přicházet," přiznal poražený bojovník.

hp, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události