Fotbal

Parádní gesto! Hvězda City koupila dětem lístky za 600 tisíc

Parádní gesto! Hvězda City koupila dětem lístky za 600 tisíc
Zdroj: Profimedia

Takhle by se měl chovat každý sportovec! Hvězda Manchesteru City se ukázala v tom nejlepší světle. Raheem Sterling koupil dětem ze základní školy 550 lístků na semifinále FA Cupu. A stálo ho to pořádný balík.

Sterling zavzpomínal na svá dětská léta. Do školy Ark Elvin Academy, která je v těsné blízkosti svatostánku Wembley, totiž sám chodil. A tak se rozhodl svým mladším následovníkům udělat radost a věnoval jim nezapomenutelný zážitek.


Už ve čtvrtek se jeli na náklady Sterlinga podívat vybraní žáci do tréninkového centra Citizens a v sobotu se podívají i na semifinále FA Cupu. Hvězdný fotbalista totiž skoupil 550 lístků, což ho přišlo v přepočtu na 601 tisíc korun.


Sterling už podruhé ukázal, že má srdce na správném místě. V roce 2017 pomohl neznámo částkou rodinám, které byly postižené požárem čtyřiadvacetipatrové bytové věže Grenfell Tower.

Související obsahJenže se najdou i tací, co v krásném gestu vidí zádrhely. Prý radost dětí není tím hlavním důvodem. Klub už musel vrátit více než 2000 neprodaných lístků a tak se řeší divácký nezájem. City totiž v krátké době sehraje ve Wembley tři zápasy a ten s Brightonem je ten nejméně prestižní.

hp, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události