UFC

Hermanssonova jízda pokračuje! Nestačil na něj ani veterán Souza

Hermansson přišel do zápasu večera se Souzou jako překvapení tohoto roku a senzace pokračuje dál. O výsledku floridské Fight Night museli rozhodnout až rozhodčí, všichni tři se ale přiklonili na stranu švédského bijce.

Bitva trvala dlouhých pět pětiminutových kol a vítěze před závěrečným gongem nepoznala. 

V prvním kole se dlouho nikdo nechtěl pouštět do žádných větších akcí, Poté ale Hermansson vystartoval levačkou na hlavu a devětatřicetiletý veterán mu úder okamžitě vrátil. V polovině kola pak dostal Souza svého protivníka na zem, sám se ale dostal do gilotiny a vypadalo to s ním špatně. Zázračně se z ní ale zvládnul vyvléknout.


I ve druhém kole se dostal Souza na zem a schytal pár ostrých loktů do obličeje. A po tříminutovém boji na zemi také rychle druhé kolo skončilo. O převaze Hermanssona nebyl pochyb.


Ve třetím kole měl mírně navrch Souza a svému soupeři uštědřil několik přesně mířených ran na hlavu, ale žádnou takovou, která by Švéda složila na zem. Do čtvrté části ale Hermansson opět vlétl jako uragán a do Souzy se pořádně pustil. Přes dvacet vteřin ho zasypával ranami a Brazilec nestíhal kontrovat.


V posledním kole už nikdo nechtěl udělat chybu a oba se do sebe pustili až v závěrečných vteřinách, kdy skončil SOuza opět na zádech, Zápas ukončil až závěrečný gong.
 

Rozhodnout tak museli rozhodčí. Všichni tři se shodli na jansém vítězi. Po bodování 49-46, 48-47 a 48-47 mohla radost Hermanssona vypuknout naplno.

Hermansson v UFC padl naposledy v roce 2017. Od té doby si připsal čtyři vítězství. Naopak Souza prohrál dva ze svých posledních třech zápasů.

hp, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události