Fotbal

Slavný fotbalový agent má zákaz. Ohroženy jsou přestupy hvězd!

Slavný fotbalový agent má zákaz. Ohroženy jsou přestupy hvězd!
Zdroj: Twitter

Fotbalový agent Mino Raiola, který má na svědomí největší přestupy poslední doby, má zákaz činnosti! Vystavila mu ho italská fotbalová federace. Raiola, který stál za přestupy Zlatana či Pogby, nesmí obchodovat tři měsíce a tedy i na začátku přestupního období.

Důvodem trestu je podle italského listu Gazzetta dello Sport přestup talentovaného Gianlucy Scamaccy z AS Řím do PSV Endhoven v roce 2015, kdy měl prominentní agent obejít italské fotbalové řády. Sám Raiola ale tvrdí, že byl potrestaný z apel na řešení otázek rasismu na italských stadionech.


„Kontaktoval jsem své právníky, neboť jde o zjevnou nespravedlnost. Nedostal jsem žádné vysvětlení, neznám důvod sankce,“ nechal se slyšet Raiola.


Agent tvrdí, že suspendace se vztahuje jen na italské prostředí. Pokud by však byla rozšířena celosvětově, může zkomplikovat i velké přestupy. Raiola řeší další angažmá Paula Pogby, o kterého možná stojí Real Madrid a také zastupuje nizozemského stopera Matthijse de Ligta z Ajaxu, o kterého se zajímá Barcelona.

ram, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události