Hokej

Říha mu nezvedal telefon, Jágr se pak zjevil jako Bůh a nechal vzkaz!

Říha mu nezvedal telefon, Jágr se pak zjevil jako Bůh a nechal vzkaz!
Zdroj: Profimedia

Hokejisté českého národního týmu ve svém druhém utkání na mistrovství světa rozstříleli Norsko 7:2. Drtivé výhře přihlížel i legendární Jaromír Jágr, který se na tribuně zjevil jako blesk z čistého nebe a pak zašel pozdravit hráče do kabiny.

Čeští hokejisté působí na šampionátu zatím suverénním dojmem. Nejprve porazili 5:2 Švédsko a v sobotu smázli Nory. Zápas si nenechal ujít ani Jágr, který se před utkáním snažil marně dovolat trenérovi Miloši Říhovi. "Telefon na Řihu mám taky, ale zatím mi to nezvedá," hlásil Jarda na svém facebooku fanouškům před zápasem.

Související obsah

Sedmačtyřicetiletý majitel a hráč kladenských Rytířů si ještě stačil tipnout, že se proti Norskou prosadí Dimitri Jaškin, či Ondřej Palát. Tip mu sice nevyšel, ale po zápase vstoupil na ledovou plochu, kde předal hodinky nejlepšímu hráči utkání Michaelu Frolíkovi.

Zdroj: Profimedia


Frolík převzal cenu pro hráče utkání od Jaromíra Jágra:

Později pak zavítal dokonce i do české kabiny, kde se přivítal s trenérem Říhou a asistentem Robertem Reichelem. Na zeď pak Jágr připsal vzkaz "Jedině zlato!". Tak snad se jeho poselství nakonec naplní.

Vzkaz, který napsal Jaromír Jágr do kabiny českého národního týmu na probíhajícím MS:

mm, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Hokej

Důležité Události

Krátká zpráva

Kanoista Fuksa si spravil chuť na MS, v závodě na kilometr bere stříbro

Rychlostní kanoista Martin Fuksa se dočkal další velké medaile. Po neúspěchu na olympiádě si spravil chuť na mistrovství světa v Kodani, kde získal stříbro na kilometrové trati. Pro českého závodníka jde už o páté druhé místo na MS. Závod nakonec vyhrál Němec Scheibner. Bronzovou medaili pak vybojoval český čtyřkajak ve složení Špicar, Havel, Vorel a Šlouf. Závod v K4 ovládli Ukrajinci, Slovensko bylo druhé.