UFC

Sejmul brazilskou legendu jedním kopancem! Fanoušci ho vybučeli

Během galavečera UFC 237, který proběhl v brazilském Riu, se fanouškům představila i domácí legenda Anderson Silva. Jenže své příznivce nepotěšil, protože americký soupeř Jared Cannonier ho přesně mířeným kopem poslal k zemi a pravděpodobně i vyřadil na delší dobu ze hry.

Když se oba borci v prvním kole oťukávali, fanoušci s napětím očekávali, že to bude nejspíš zápas o jednom úderu a nemýlili se.

Související obsahCannonier pak zničehonic vypálil kopanec a trefil ze strany Silvovo koleno. Ten se s bolestivou grimasou poroučel k zemi a bylo jasné, že je po boji. Rozhodčí zápas okamžitě ukončil a celá aréna přihlížela tomu, jak domácí zápasník bojuje už jen s bolestí.

Zpomalené záběry přesného kopu, který poslal Silvu k zemi:

Zatímco Cannonier pochodoval po oktagonu a ze všech stran slyšel jen nepříjemné bučení, o Silvu se už starali lékaři.

Zdroj: Profimedia

"Diváci jsou pro mě úplně jiná kapitola. Nerespektují mě a já nerespektuji je. Tak to prostě je," řekl trochu zklamaným hlasem po výhře borec, který se narodil v Texasu.

Jeden z členů Silvova týmu později prozradil, že Anderson nemá nic zlomené, takže půjde jen o vazy. Nešťastný okamžik pak okomentoval i sám Silva.

Související obsah

"Je mi to líto, chlapi. V tréninku jsem to koleno už trochu cítil a teď při zápase to prostě nevydrželo. Omlouvám se vám," přiznal čtyřiačtyřicetiletý Silva, který v UFC zápasí už od roku 2006 a právem je tak považován za jednu z největších legend organizace.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu UFC

Důležité Události