Biatlon

Koukalová vzpomíná na Dahlmeierovou. TOHLE jí vzkázala

Koukalová vzpomíná na Dahlmeierovou. TOHLE jí vzkázala
Zdroj: Profimedia

V pátek svým rozhodnutím doslova šokovala. Německá biatlonistka Laura Dahlmeierová se v pětadvaceti letech rozhodla ukončit svou sportovní kariéru. Reakce na nečekaný konec na sebe nenechaly dlouho čekat. Jeden přidala i Gabriela Koukalová, někdejší velká rivalka německé hvězdy.

Během závodu to byly velké soupeřky, v soukromí je ale pojil přátelský vztah. Proto se Koukalová rozhodla reagovat na náhlý odchod Dahlmeierové z profesionálního sportu.

„Milá Lauro, dovol, abych ti popřála všechno nejlepší v další kapitole tvého života. Co je nejdůležitější – ať tě zdraví, láska a klid neustále obklopují,“ začala Koukalová, která se na konci května má rozhodnout, zda se k vrcholovému biatlonu vrátí nebo ne.

„ I když jsme byly konkurentky a pokaždé jsme se pro sebe snažily dosáhnout těch nejlepších výsledků, cítím, že jsme si byly navzájem velmi blízké. Bylo mi ctí, že jsem s tebou mohla závodit a tolik toho prožít,“ zmínila Koukalová.

Související obsah

„Dávej na sebe pozor a užívej si života. Moc doufám, že tě brzy uvidím. Obrovský respekt! Objímá tě Gabi,“ dodala na závěr.

vat, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události