Biatlon

Gábina překvapila tetováním. Co znamenají symboly na jejím těle?

Gábina překvapila tetováním. Co znamenají symboly na jejím těle?
Zdroj: facebook

Gabriela Koukalová se po čase zase připomněla svým fanouškům a fanynkám, aby řekla, že biatlon už je uzavřená kapitola. Kdo ale koukal na její video pozorně, zjistil, že se velmi změnila a na jejím těle se objevila tetování!

Videozpověď, na které se Gábina Koukalová snaží být upřímná a vysvětluje, proč se rozhodla vydat se v životě novým směrem, ukázala i jiné detaily jejího života. Mnozí si jistě všimli výrazných tetování, na které brala kamera zřetel. Co vlastně znamenají?

Ještě před několika měsíci na kůži Gabriely Koukalové tetování chyběla. Je tedy zřejmé, že se jedná o náplň poslední doby.

Srdce na ukazováčku levé ruky 
Když Gabriela Koukalová popíjí z hrníčku, zabírá kamera její prsty na levém ukazováčku, kde je vidět tetování malého srdíčka. Proč srdce? A proč na levé ruce? To je zřejmé. Srdce je symbol lásky a levá ruka má blíže k srdci.

Zdroj: facebook

Ukazováček je ale záhadou. Je symbolem živlu. Často však bývá zdvižený. Symbolika ale poukazuje i na to, že ukazovák představuje sourozence. Gabriela sice má hned tři a nejznámějším je nevlastní bratr Karel, který je římskokatolickým knězem, a také sám oddal svou sestru s badmintonistou Petrem Koukalem.

Související obsah

Pták na levé paži
Ptáci odjakživa zobrazují svobodu. Mohou kamkoli letět, kamkoli se podívat. Kdo by nechtěl mít křídla a cítit bezstarostnost a svobodu. Výrazné tetování na paži tak zřejmě symbolizuje nespoutanost.

Zdroj: facebook

Rty na vnitřní straně předloktí
Na předloktí výrazná kresba rudých rtů a nápis La Femme. Tedy „jsem žena“. Víc asi není třeba dodávat. Symbol, který vystihuje vše. A kdoví, třeba ještě další tetování Gábina skrývá nebo ještě přijdou. Však je to jen její život.

Zdroj: facebook

 

ram, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události