Beachvolejbal

Zlomený malíček! Sluková se zranila těsně před startem MS

Zlomený malíček! Sluková se zranila těsně před startem MS
Zdroj: Profimedia

Česká beachvolejbalistka Markéta Nausch Sluková se těsně před zahájením mistrovství světa v Hamburku zranila, když si při nešťastném pádu zlomila malíček na pravé noze. Přesto je odhodlaná na světový šampionát, kde mají s Barborou Hermanovou pozici nasazených dvojek odcestovat a bojovat o medaile.

Česká beachvolejbalová dvojice v letošní sezoně dokázala získat stříbro na čtyřhvězdičkovém turnaji v Číně a o týden později dokonce ovládla tří hvězdičkový turnaj v Kuala Lumpur. 


Sluková s Hermanovou ladily formu v dějišti šampionátu už začátkem června. Zahrály si exhibiční turnaj s domácí německou dvojicí Ludwig a Maggie Kozuch a společně natočily i originální upoutávku na šampionát na plovoucím plážovém hřišti na Labi v Hamburku.

Nyní ale Markéta Nausch Sluková prožívá smolnou chvíli. Jen pár dní před mistrovstvím upadla na kluzké podlaze a zlomila si malíček.

 
Soutěžní program startuje už v pátek. Ve stejný den nastoupí do akce i česká dvojice, a to do zápasu s Němkami. V sobotu je čekají Lotyšky a v pondělí 1. července Polky.
 

Mezi mužskými týmy bude o nejlepší příčky bojovat i dvojice Ondřej Perušič a David Schweiner. Stříbrní medailisté z čtyř hvězdičkového turnaje v Ostravě.

aka, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události