UFC

Velký návrat do UFC s příchutí marihuany! Diaz hulil před fanoušky

Velký návrat do UFC s příchutí marihuany! Diaz hulil před fanoušky
Zdroj: Profimedia

Téměř tři roky nezápasil a teď se vrací. Nate Diaz, který kdysi seřezal i Conora McGregora, vyzve na galavečeru UFC 241 Antonyho Pettise. Pozdvižení způsobil už během otevřeného tréninku, kde si klidně zapálil jointa marihuany!

Psal se rok 2016 a Diaz na body prohrál odvetu s Conorem McGregorem. Oba jejich souboje (UFC 196 a UFC 202) dodnes patří k těm nejlegendárnějším řežbám.

Od té doby ale dnes čtyřiatřicetiletý rodák z Californie nezápasil. Narodila se mu dcera a se svým bratrem Nickem rozjeli tréninkové centrum pro jiu-jitsu. Teď se vrací do slavné UFC, kde o víkendu vyzve o dva roky mladšího krajana Anthonyho Pettise. Ten narozdíl od Diaze moc neodpočíval a ve svém posledním zápase, který měl v březnu tohoto roku, poslal k zemi Stephena Thompsona.

Takto si A. Pettis poradil s S. Thompsonem:

Tolik zhruba k historii obou borců, ale fanoušci kromě Diazovy tříleté zápasové pauzy řeší hlavně to, že si na otevřeném tréninku klidně zapálil jointa. O tom, že je velkým zastáncem marihuany se ví už dlouho, ale pár dní před zápasem si zahulit a navíc veřejně?

"Nás testovali všechny a to hned dvakrát. Marihuana je samozřejmě na seznamu zakázaných látek," řekl český MMA zápasník Michal Martínek, který měl nedávno možnost, probojovat se do slavné UFC. "Slyšel jsem, že má asi lékařskou výjimku, ale nerad bych šířil fámy," dodal.

Související obsah

Pravda je ale trochu jiná. Sám Diaz totiž na dotaz, co kouřil, odpověděl, že CBD marihuanu a ta na seznamu zakázaných látek není, protože se jedná o takzvaný "kanabidiol", který má léčebné účinky, ale neovlivňuje psychiku.

Diaz nechal jointa kolovat mezi fanoušky:

Zatímco Diaz tedy připravil pro fanoušky na otevřeném tréninku nezvyklou show, protože jointa pak nechal kolovat, Pettis to bral přecejen sportovněji a ukázal svoji formu.

Jak ostře sledovaný zápas dopadne můžete sledovat v rámci galavečera UFC 241, který vysíláme ze soboty (17. srpna) na neděli od 4:00 na stanici Nova Sport 2.

mm, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události