UFC

Co řekl napadený muž McGregorovi, než od něj inkasoval bombu?

Co řekl napadený muž McGregorovi, než od něj inkasoval bombu?
Zdroj: Profimedia

Incident z baru, kde Conor McGregor napadl postaršího muže je mezi fanoušky bojových sportů stále mezi nejžhavějšími tématy. Teď také konečně vyšlo najevo, co mělo irského bijce rozčílit natolik, že neváhal vypálit dobře mířenou bombu do tváře jednoho z místních štamgastů.

Jedenatřicetiletý McGregor naposledy zápasil v roce 2018, když dostal naloženo od Khabiba Nurmagomedova. Souboje a adrenalin mu ale nejspíš chybí, protože čas od času nekomu rozfláká na ulici mobil, nebo si vymyslí důvod pro hospodskou bitku.

Související obsah

Jak se ukázalo, záběry z irského baru jsou sice pořízené už v dubnu, ale tehdy se to nějakým záhadným způsobem podařilo ututlat a video zaplavilo internet až minulý týden. Od té doby se snad kromě návratu Nata Diaze do UFC neřešilo nic jiného.

Související obsah

Teď také konečně vyšlo najevo, jak k incidentu u barového pultu vlastně došlo. "Nechci pít takový sra*ky!" řekl prý chlápek McGgregorovi, který mu nutil whiskey své vlastní výroby. Tahle věta pak měla zapůsobit podobně jako červený hadr na býka a bylo to.

Zdroj: Profimedia

Související obsahNetrvalo dlouho a napadení začali řešit fanoušci po celém světě a ozval se právě i McGregorův úhlavní nepřítel z UFC Nurmagomedov. Ten ho označil za ubožáka a při té příležitosti si rýpl i do celé Ameriky.

mm, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události