Anthony Pettis

Miocic si vzal pás od Cormiera zpět. Diaz se do UFC vrátil vítězně!

Miocic si vzal pás od Cormiera zpět. Diaz se do UFC vrátil vítězně!
Zdroj: Profimedia

Stipe Miocic je novým vládcem těžké váhy v UFC. Rok po prohře s Danielem Cormierem vrátil v Anaheimu svému rivalovi prohru a ve čtvrtém kole jej sérií tvrdých úderů poslal k zemi. Návrat do klece se povedl i Natu Diazovi, který porazil Anthonyho Pettise na body.

Loni v červenci přišel Stipe Miocic o pás šampiona těžké váhy právě s Danielem Cormierem. Chtěl odvetu. Na tu ale čekal více než rok. A když přišla, byl připravený.


Parádní bitva dvou urostlých ranařů skončila v hlavním zápase UFC 241 ve čtvrtém kole, kdy si Miocic počkal na svou chvíli. Cormier by do té chvíle lepší, aktivnější, ale možná mu došly síly, možná ho oslabil tvrdý levý hák na tělo na konci třetího kola.

Související obsah


„Měl jsem pocit, že jsem ho opravdu dobře trefil,“ vyprávěl Miocic. „Jeho ruce klesly a tak jsem na nic nečekal. Věděl, jsem, že ho to bolí a tak jsem prostě dál pracoval, dokud nešel do sítě a k zemi,“ dodal staronový šampion.

Související obsah

Zdroj: Profimedia

Zápas Miocice s Cormierem byl poté vyhlášen i duelem večera.
Velký návrat do oktagonu se povedl Nate Diazovi. Ten se vytratil z UFC před třemi lety po prohrané odvetě s Conorem McGregorem, ale pauza na něm vůbec nebyla znát. Devátého fightera žebříčku welterové váhy předčil aktivitou a i když zápas neskončil před limitem, rozhodčí jednomyslně vyhlásili vítězem právě Nathana Diaze.

Související obsah


„Věřím, že příště se potkám s Jorge Masvidalem,“ projevil po vítězném klání přání Diaz. Zapůsobil na něj totiž knock-out během pěti vteřin, kterým se Masvidal proslavil před pár týdny v boji s Benem Askrenem.

ram, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události