Conor McGregor

Conor promluvil o ráně pěstí: Ten chlap na baru si to měl užít!

Conor promluvil o ráně pěstí: Ten chlap na baru si to měl užít!
Zdroj: Profimedia

Místo v kleci se poslední dobou spíš rve na barech. Posledním incidentem, který vyšel najevo, je útok pěstí na poklidného hosta v jedné restauraci v Dublinu. Jenže už toho asi opravdu bylo dost. Conor McGregor se nyní kaje, jako nikdy předtím.

Asi jste to zaznamenali. Video z průmyslové kamery v jednom z dublinských barů: Conor McGregor si na baru poručí skleničky a rozlévá whisku, kterou sám propaguje. Jenže po pár sekundách přijde rána pěstí muži, který drink odmítl.


Incident se řeší na celém světě a McGregor kvůli němu dostal i prostor na prestižním kanálu ESPN. „Byla to hloupost. Ten muž si zasloužil, aby si užil svůj čas v hospodě. Jenže pak to přišlo…“ přiznává zrzavý Ir.

Související obsah


Dnes ví, že potřebuje napravit renomé a tak si sype popel na hlavu. „Musím za to vzít zodpovědnost. Dlužím to lidem, kteří mě podporovali, své matce, mému otci, mé rodině. Ne proto, kdo jsem. Vždyť bojová umění jsem se učil právě proto, abych se podobným scénářům spíše bránil,“ říká McGregor.


Incident z Marble Arch baru, který se stal 6. dubna letošního roku, vyšetřuje irská národní policie. „Ať už přijde cokoli, postavím se tomu čelem. Ať přijde cokoli, zasloužím si to. Nebudu se skrývat. Pro člověka v mé pozici jde o naprosto nepřijatelné chování,“ dodal McGregor.

Související obsah


Rána pěstí v irské hospodě je druhým incidentem ve dvou měsících. V březnu byl McGregor zatčen v Miami za to, že muži, který jej natáčel, ukradl a rozbil mobilní telefon. Tehdy také bývalý šampion UFC připustil, že jednal špatně.
„Musím přestat reagovat na provokace. Lidé se mě snaží nalákat do léčky, ale jsem snad ryba nebo jsem velryba? Musím být v klidu, musím jít příkladem,“ dává si předsevzetí..
 
Zdroj: TMZ.com - reprofoto

Možná je za tím vším touha, vrátit se zpět do oktagonu. Vždyť snímky z posledních měsíců ukazovaly irského fightera v gymu. A také zraněná ruka, která nakonec skončila v sádře, naznačovala to, že McGregor už podstupuje ostré sparingy.

Související obsah


Posledním motivem k návratu do světel ramp byl zápas Nata Diaze, který se vítězně vrátil do UFC po třech letech a McGregor poslal svému bývalému rivalovi obrovskou gratulaci a vyjádřil touhu, že by chtěl zažít podobný comeback, ač před časem oznámil svůj konec.

ram, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události