Že by se blížil návrat Conora McGregora do UFC? Hvězdný Ir naznačil, že by se rád do klece vrátil a je mu jedno s kým. Dokonce potvrdil, že kdyby se při tréninku nezranil, 18. července by zápasil s Justinem Gaethje.
Již pár týdnů světová média neinformují ve spojitosti s McGregorem o ničem jiném, než o tom, jak v baru v Dublinu napálil muži, který odmítl pít jeho whisky, pěstí. Jednatřicetiletý Ir také na sociálních sítích sdílel video, na kterém jsou vidět křtiny jeho půlroční dcery.
V posledním interview pro ESPN se také ale rozpovídal o tom, kdy a proti komu se vrátí do UFC. „Ve skutečnosti nezáleží na tom, s kým se půjdu rvát, ale jde o to, že se vrátím a abych byl tím, kdo jsem a ne jen mou skořápkou,“ pravil McGregor, který se naposledy v kleci představil 6. října 2018 proti Khabibovi.
Související obsah
Původně se měl McGregor bít už v červenci s Justinem Gaethje. Nicméně kvůli tréninkovému zranění ruky ze zápasu sešlo. „Byl jsem v životní formě, jak fyzicky, tak psychicky,“ upozornil Ir.
Související obsah
Teď to vypadá, že by svůj návrat do UFC chtěl McGregor provést ještě do konce roku. „Můj návrat bude ten největší ze všech,“ je si jistý Conor.