Conor McGregor

Conor dostal novou výzvu! Měli jsme se potkat dávno, říká legenda

Conor dostal novou výzvu! Měli jsme se potkat dávno, říká legenda
Zdroj: Profimedia

Pokud Conor McGregor projevil přání, vrátit se zpátky do UFC, už se mu nabízí první soupeř. Není to nikdo jiný než veterán Frankie Edgar.

McGregor by samozřejmě nejraději stanul znova tváří v tvář Khabibu Nurmagomedovi, aby mu vrátil potupnou prohru, po které se ještě v kleci ještě neobjevil. Jenže Khabiba čeká jiný souboj, fanoušci už se těší na jeho fight s Dustinem Piorierem.


A tak se ozval právě Frankie Edgar. „Víš, že jsme se měli potkat už dávno. Půjdu klidně dolů do bantamové váhy, pro tebe budu bojovat v jakékoli hmotnostní třídě. Kdykoli. Víš, že chci boj,“ poslal vzkaz McGregorovi.


A McGregor připustil, že by ho tenhle souboj zajímal. „Frankie Edgar je také zajímavý. Je svým stylem boje podobný Khabibovi,“ myslí si irský fighter. „Také vím, že by jednou rád řekl svým vnoučatům, že se rval s Conorem McGregorem,“ přidal sebestředný dovětek.

Související obsah


K návratu Conora McGregora do oktagonu by mělo dojít brzy. Sám Ir věří, že se to stane před koncem roku 2019. „Už jsem ve formě, neztratil jsem nic ze své obratnosti. Jen musím nabrousit drápy. Snad dostanu šanci do konce roku,“ říká.

ram, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události