UFC

McGregor oznámil datum a místo! Fanoušci mají jasno, co se bude dít

McGregor oznámil datum a místo! Fanoušci mají jasno, co se bude dít
Zdroj: Profimedia

Tak a je to tady. Fanoušci MMA po celém světě řeší, co bude, protože Conor McGregor poslal do světa jasný vzkaz. Datum a místo, ale nic konkrétnějšího neuvedl. Vrátí se do UFC, nebo má irský vlkodlak v plánu něco úplně jiného?

Stačil jednoduchý příspěvěk na twitteru "Dublin, 14. prosince" a o poprask je postaráno. Návrat do UFC? Přechod do jiné organizace? Nebo snad něco úplně jiného? Fanoušci se předhání v komentářích, co má McGregorův termín asi znamenat.

Související obsah

Třicetiletý Ir se v UFC naposledy objevil 6. října 2018. Dostal naloženo od Chabiba, ale porážka mu sebevědomí rozhodně nesrazila. Spíš naopak a od té doby o sobě dával vědět víc, než by bylo zdrávo.

Související obsah

V Miami ho zadržela policie, v Dublinu napadl muže v baru...bylo toho zkrátka dost.

Související obsah

Není tedy divu, že Conorovi už většina příznivců bojových sportů nevěří ani nos mezi očima a v komentářích pod jeho příspěvkem se to jen hemží variantami, co se ve stanoveném termínu bude dít.

Souvislost s návratem se pochopitelně nabízí, protože ve stejném termínu je v Las Vegas naplánován galavečer UFC 245. Jenže McGregor zmiňuje Dublin. Co myslíte vy?

mm, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu UFC

Důležité Události