UFC

Dokážu věci, které nikdo jiný nedokáže, chvástá se nový šampion UFC

Stává se z něj vycházející hvězda UFC. Někteří zarytí fanoušci dokonce tvrdí, že už jí je. Třicetiletý Novozélanďan Israel Adesanya se stal v neděli novým šampionem střední váhy, když v Melbourne ukončil domácího zápasníka Roberta Whittakera ve druhém kole. „Dnes jsem ukázal, že dokážu věci, co nikdo jiný,“ vzkázal sebevědomý bojovník.

Se soupeřem se nepáral. Dosavadního držitele pásu Whittakera poslal hned dvakrát na zem. V druhém případě už musel zasáhnout rozhodčí, který zápas předčasně ukončil.

Adesanya se stal novým držitelem pásu střední váhy. „Nikdo to nedělá tak jako já. V aréně bylo dnes téměř 60 tisíc lidí a je mi jasné, že si spousta z nich po mém nástupu přála, abych prohrál. Dnes jsem ale dokázal věci, které nikdo jiný nedokáže,“ prohlásil novozélandský fighter na pozápasové tiskové konferenci.

Související obsah

Zároveň také upozornil, že už vyhlíží další zápas. Rád by se utkal s Paulem Costou. Osmadvacetiletý bojovník také v oktagonu ještě neprohrál a jeho bilance je 13:0.

Související obsah

„Je to moje děvka. Nechám své lidi, aby zavolali jeho lidem. Nic není hotové, ale ten zápas se mi líbí. Fanoušci vidí narvaného borce a už si říkají, že to je ten, který mě porazí. Chtějí mě vidět prohrát, ale na to si ještě počkají hodně dlouho.“
 

Související obsah

vat, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události