Fotbal

Barcelona je v ČR! Jezdí v půjčeném buse, lidé na ni sází miliony

Barcelona je v ČR! Jezdí v půjčeném buse, lidé na ni sází miliony
Lionel Messi a autobus Barcelony | Zdroj: profimedia.cz/twitter David Sobišek/koláž tn.cz

Cestu do České republiky mají za sebou. Fotbalisté Barcelony jsou v Praze. Hráči a realizační tým se vydal pronajatým autobusem na tiskovou konferenci do Edenu.

Bude to velký svátek fotbalu. Slavia ve třetím zápase Ligy mistrů přivítá v Edenu Barcelonu. Ta bude mít v Praze všechny své hvězdy v čele s Lionelem Messim, Luísem Suárezem či Gerardem Piquém. Chybět budou jen Sergi Roberto a Samuel Umtiti.


 

Po dopoledním tréninku v Barceloně už tým přistál v Praze, kde na něj čekal připravený bus, který hráče i realizační tým přepravil do Edenu.

Související obsah

Zajímavostí je, že se nejedná o bus Barcelony, nýbrž o autobus české firmy, od které si ho slavný klub pronajal a a nechal si ho polepit do klubových barev.  Přes léto tímhle autobusem mohou lidé cestovat například na dovolenou do Chorvatska.

Související obsah

Zápas v Edenu začne ve středu od 21 hodin. Barcelona v dosavadním průběhu získala čtyři body, Slavia má jeden.
 

I to se projevilo na sázkách na tento duel. Už více než 9 milionů korun u jedné sázkové kanceláře bylo vsazeno na to, že utkání vyhraje Barcelona. Přes 130 tisíc korun lidé vsadili na výhru Slavie a přes 50 tisíc na remízu.
 

vat, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události