UFC

Šťastný Végh: Nikdy ze sebe nedělám machra, ale ukázal jsem, že jsem frajer!

Čtyři měsíce před zápasem s Karlosem „Terminátorem“ Vémolou se zavřel do své bubliny a trénoval. Dokonce tak tvrdě, že několikrát odešel i se slzami v očích. Slovenský fighter Attila „Pumukli“ Végh se ale dočkal zaslouženého ovoce. V sobotu večer v pražské O2 aréně soupeře knokautoval už v prvním kole a stal se česko-slovenskou MMA jedničkou.

Moc lidí mu nevěřilo. Végh totiž v červnu při Oktagonu 12 utrpěl tvrdé KO od Američana Virgila Zwickera. Proto byl rodák z Dunajské Stredy proti Vémolovi, který 11 zápasů v řadě neprohrál, pasován do role outsidera. Jenže po 127 sekundách bylo hotovo. Végh českého bojovníka vypnul.

Související obsah

„Už v prvním úderu, co jsem dal, jsem věděl, že ho mám chyceného, jen se k němu nemůžu dostat. Musel jsem přemýšlet a další úder dát tak, abych ho vypnul. Byl to asi třetí čistý úder, kterým jsem ho trefil. Věděl jsem, že padne. Vyhrál jsem, protože jsem byl lepší,“ popsal Végh, který na rozdíl od Vémoly neposílal svému soupeři žádné trash-talky.

„Nedělal jsem žádné trash-talky. Byl jsem ticho a trénoval jsem. Ukázal jsem, že jsem frajer. Nikdy nedělám ze sebe machra, ale tam, kde mám být frajer, tam jím jsem. Stále jsem říkal, že se vše ukáže v kleci a teď se to ukázalo,“ dodal.

Související obsah

Už v oktagonu se také vyjádřil, že neví, kdy bude další zápas, protože se na něj nesoustředí. Svou pozornost upíná k rodině, protože v prosinci očekává narození prvního potomka. Nicméně zdůraznil, že s kariérou bývalý šampion organizace Bellator nekončí. 

vat, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události